TATTOO

Hledáte studio, kde pořídíte kvalitní tetování za rozumnou cenu? Právě jste nás našli!

JAK SE O TETOVÁNÍ STARAT?

1. DEN

Po 3-4 hodinách po aplikaci sundejte ochrannou folii. Případně ji můžete ponechat i déle, ale nikdy nepřekračujte dobu 12 hodin. Tetování krátce omyjte tekoucí vlažnou vodou a antibakteriálním mýdlem (např. Protex, Detol) a jemně osušte papírovým ubrouskem či ručníkem. Po umytí ponechte tetování volně, na noc přikryjte jen čistým oděvem. Pokud máte potetovanou větší plochu, je vhodné ji na noc zakrýt potravinovou folií. Zabráníte tak přilepení k oděvu. Pokud k přilepení dojde, místo nejprve navlhčete, a až poté opatrně odlepte. Prvních 24 hodin nepijte alkoholické nápoje.

2. - 3. DEN

Během dne tetování 3-5x rychle omyjte antibakteriálním mýdlem a osušte papírovým ubrouskem. Poté je namažte tenkou vrstvou hojivého krému (Bepanthen Plus, Calcium Panthotenicum). Zhruba po 10 minutách po namazání pokožku osušte papírovým ubrouskem, aby mohla volně dýchat. Vyhýbejte se prašnému či znečištěnému prostředí.

3. - 21. DEN

Tetování dále ošetřujte dle potřeby hojivým krémem, nemažte je příliš mnoho, aby nedošlo k mokvání. Zhruba po týdnu stačí ráno a večer používat krém s vitamínem E (nikdy neužívejte Framykoin). Pokud se vám na tetování budou tvořit stroupky, neškrábejte si je. Vyhýbejte se dlouhému máčení ve vodě, místo koupání se sprchujte, nechoďte do bazénů, na koupaliště či do sauny. Tetování chraňte před slunečním zářením. I v budoucnu vždy používejte ochranný krém s UV filtrem 20+. Po dobu hojivého procesu omezte pití alkoholu.

DÁ SE ODSTRANIT TETOVÁNÍ?

Ano. Laserem u nás ve studiu nebo na klinice estetické chirurgie. Nejedná se však o levnou záležitost.

RIZIKA

Při tetování se narušuje integrita kůže a tetovací nástroje přicházejí do styku s tělními tekutinami. U nás se však nemusíte ničeho bát. Žádné riziko vám nehrozí, jelikož dodržujeme přísné hygienické standardy. Používáme jednorázové jehly a rukavice, strojek je sterilizovaný po každém použití. Na křesle je umístěn ochranný potah, který po každém použití měníme, a křeslo dezinfikujeme. Vzácně se může vyskytnout reakce na pigment v kůži – otok, svědění či vytékání kožního tuku. Může se objevit u lidí, kteří jsou alergičtí na kov. Pokud máte alergii na latex, upozorněte na to tatéra.

CENÍK LASERU NALEZNETE ZDE