LASER

Pokud vás tetování přestane bavit, můžete si ho nechat odstranit. Metod pro odstranění tetování je více, u nás v salonu užíváme dvě efektivní a méně bolestivé metody. První z nich je přetetování neboli cover up, kdy se původní tetování zesvětlí a starý motiv je nahrazen novým. Tato metoda je rychlejší a jednodušší než úplné odstranění laserem a vyžaduje zkušeného a zručného tatéra. Možnosti, jak původní tetování opravit, jsou přirozeně omezené. Nový motiv je potřeba pořádně promyslet, protože ten už znovu předělat nepůjde. Naši mistři tatéři vám rádi poradí!

Laser je finančně nákladnější, zato opravdu účinná metoda, jak se původního tetování zbavit. U nás pracujeme s kvalitním a výkonným Q switch laserem (Nd: YAG laser) od anglické firmy Ultrapulse, z poslední řady přístroje TITAN 3. Náš laser si hravě poradí s černým i barevným tetováním.

Odstranění pomocí laseru funguje tak, že laserové paprsky pronikají do kůže, kde odstraňují pigmenty. Tyto pigmenty se pak postupně během následujících dnů vylučují z pokožky. Postup je obvykle nutný vícekrát opakovat – záleží na velikosti, hloubce a kvalitě daného tetování. Může se jednat až o 6 zákroků. Mezi jednotlivými návštěvami je třeba udržovat zhruba měsíční odstupy, tato metoda je tedy časově náročnější.

Chcete-li tetování zesvětlit a následně překrýt novým motivem, připravte se na 1-3 zákroky. Po zesvětlení si pak na nový motiv počkáte přibližně dva měsíce, než se kůže zahojí.

Samotný zákrok je krátký, trvá obvykle několik minut – záleží na velikosti tetování. Proces je téměř bezbolestný, místo vás bude trochu pálit. Místo lze ošetřit lokálními anestetiky, aby pro vás byl proces co nejpříjemnější.

Po zákroku místo lehce zčervená, mohou se na něm tvořit puchýřky či stroupky. Místo neškrábejte a neloupejte. Vyhněte se dlouhému máčení ve vodě, opalování, koupání a pokožku chraňte krémem s vysokým UV faktorem.

Kdy na laser nechodit? Určitě ne v době těhotenství a kojení. Také není vhodný, pokud trpíte epilepsií nebo máte nádorové onemocnění. Pokud vás trápí jiné zdravotní problémy, konzultujte laserový zákrok se svým lékařem.

CENÍK LASERU NALEZNETE ZDE
Pro VÍCE INFORMACÍ NÁS kontaktUJTE: Email: bronxinkpraha@gmail.com, Mob.: +420 721 366 940